פאפל מסוג אחר

חלק 1

היה היתה פעם פינגווינית בשם מילי. למילי היו ארבעה פאפלים. בלאקפי השחור, קוקי החום, סנווי הלבן, וספלאש האדום. אך אחד מן הפאפלים, היה פאפל מיוחד. הוא היה כישרוני מאוד בנושא מוזיקה. הפאפל הזה היה ספלאש, הפאפל האדום. יום אחד, מילי וספלאש יצאו לטייל. הם היו במפרץ. לפתע הם שמעו מוזיקה ממרחקים! ספלאש התחיל לקפוץ ולשמוח, והוא משך את החגורה לכיוון היער! החגורה התנתקה מידה של מילי, והיא רצה לרדוף אחרי ספלאש! היא עברה דרך היער, והגיעה לכיכר. ספלאש רץ הרבה יותר מהר ממנה, והוא כבר התרחק עד שהיא בקושי ראתה אותו! היא המשיכה למבצרי השלג, אבל אז. היא כבר לא ראתה יותר את ספלאש. מילי שאלה את האנשים שהיו באזור: "סליחה? האם ראיתם במקרה פאפל אדום עם אוזניות שרץ לאנשהו"? הם ענו לה: "לא, מצטערים לא ראינו, אבל אם את ממש רוצה למצוא אותו, את יכולה ללכת לגארי. יש לו מצלמות אבטחה בכל האי". מילי רצה במהירות לכיוון המפקדה, הראתה את תעודת הסוכן שלה, וניגשה אל גארי.
חלק 2בעודה מבוהלת היא אומרת לו: "גארי בבקשה אני חייבת שתעזור לי! הפאפל האדום שלי ספלאש, משוגע על מוזיקה, הוא שמע מוזיקה ממרחקים וברח לכיוונה! אני לא מוצאת אותו! אני חייבת שתבדוק אם ראית לאן הוא רץ במצלמות האבטחה שלך!" "המממ..בואי נראה.." אמר גארי. "פאפל אדום את אומרת? יש לו במקרה אוזניות?" "כן!" צעקה בשמחה מילי. גארי ענה לה: "הנה – הוא עבר מסלול ארוך החל מהמפרץ, אל היער, ואז אל הכיכר, אחר כך למבצרי השלג, המשיך לעיר, ואז לנמל, ולבסוף הגיע לחוף." אבל אני עברתי בחוף! הוא לא היה שם! רגע, אז בטח המוזיקה נשמעה מהמגדלור!" אמרה מילי בשמחה. מילי רצה במהירות את המגדלור. היו שם ארבעה פינגווינים שניגנו. פינגווין כחול על גיטרה חשמלית ורודה, פינגווין סגול על התופים, פינגווין ירוק על טובה,  ופינגווין כתום על גיטרה רגילה. למרבה שמחתה, היא מצאה את ספלאש רוקד בין הנגנים. הנגנים סיימו לנגן, מילי קראה לספלאש שיחזור, הוא קפץ לידים שלה ונרדם. הגיע הבוקר, וספלאש לא התעורר. מילי חשבה, "בטח הוא תשוש מכל המרץ שלו אתמול". הגיע הערב, וספלאש המשיך לישון. "משהו לא טוב עובר עליו" היא חשבה.חלק 3מילי הלכה עם ספלאש למאמנת הפאפלים, לראות אם היא מכירה מקרים כאלה. היא הלכה אליה תוך כדי שהיא מחזיקה את ספלאש רדום בידיים. מילי אמרה למאמנת – "אני צריכה את עזרתך! אתמול הייתי עם הפאפל שלי במפרץ, פתאום הוא שמע מוזיקה ממרחקים, והוא רץ מרחק ענקי עד למגדלור! אחר כך הוא קפץ ורקד עם הנגנים, ואז כשהם סיימו לנגן, הוא קפץ לידיים שלי ונרדם! עד עכשיו הוא לא מתעורר! האם יש לזה הסבר הגיוני?" "המממ.." חשבה מאמנת הפאפלים. "אני חושבת שזאת תופעה נדירה ביותר". "מה? תופעה נדירה? איזו תופעה?" אמרה מילי בבהלה. "זה מתי שלפאפל יש תחביב מיוחד במינו, שהוא מאוד טוב ומתמצא בו, עד שהפאפל שוקע בתרדמה והגוף מתחיל להגיב בצורה מוזרה. כדאי שתלכי לגארי לעשות בדיקות לפאפל. חשוב לדעת מה גורם התופעה ומה נגרם בעקבות זה." אמרה המאמנת. 

חלק 4

מילי רצה עם ספלאש במהירות אל גארי. "היי מילי! שוב אנחנו נפגשים! אני רואה שמצאת את הפאפל שלך. אם כך, מה הבעיה הפעם?" אמר גארי. "זה ספלאש! הוא לא מתעורר מאתמול! מאמנת הפאפלים אומרת שזאת תופעה נדירה ושצריך לבדוק את הפאפל." אמרה מילי. "טוב בואי ונראה מה הבעיה" אמר גארי והלך לבדוק את ספלאש.
כעבור 10 דקות
גארי חזר עם ספלאש בידיים והתיישב על הכסא שלו. "נו? מה איתו?" אמרה מילי בדאגה. "מילי, אני חושב שכדאי שתשבי" אמר גארי. "טוב אז ערכתי בדיקות ו... הבעיה שנגרמה לספלאש היא בדי אן איי שלו". "בעיה בדי אן איי? מה זה אומר?" שאלה מילי. "זה אומר, שהדי אן איי שלו, שכמובן אמור להיות די אן איי של פאפלים, התחיל להשתנות לדי אן איי של יצור אחר. זה אומר שהוא יראה כמו היצור הזה". אמר גארי. "איזה יצור?! למה ספלאש שלי עומד להפוך?!" אמרה בבהלה מילי. "מילי," אמר גארי. "אני מצטער להודיע לך אבל, הפאפל שלך מתחיל להפוך לפינגווין" 


חלק 5

מילי חזרה הביתה עם ההודעה הנוראית שקיבלה. כשהגיעה, היא הניחה את ספלאש במיטתו. ואז התקשרה אל פינקי, חברתה הטובה.

מילי: "הלו? פינקי?"

פינקי: "היי מילי! הכל בסדר?"

מילי: "לא. לא ממש."

פינקי: "מה קרה?"

מילי: "לקחתי את ספלאש לבדיקות אצל גארי ו... הוא אמר לי שספלאש מתחיל להפוך לפינגווין"

פינקי: "את רצינית? זה הכל? את צריכה להיות שמחה!"

מילי: "שמחה למה?"

פינקי: "כי עכשיו סוף סוף תהיה לך הזדמנות לדבר עם הפאפל שלך! לשמוע מה עובר עליו! לדעת מה הוא רוצה! הלוואי וזה היה קורה גם לסקיפי הפאפל הירוק שלי!"

מילי: "וואו! לא חשבתי על זה בצורה כזאת! הצלחת לרומם לי את כל המצב רוח! איזה מזל שיש לי חברה כמוך! אז ביי! נדבר מחר!"
פינקי: "ביי!".
מילי שמעה צפצופים (הקולות של הפאפלים) מפינת הפאפלים, והיא רצה לראות אם זה במקרה ספלאש שהתעורר! למרבה שמחתה, זה באמת היה ספלאש! "ספלאש! פאפל קטן ואהוב שלי! איזה כיף שהתעוררת!" אמרה מילי בשמחה. בלי להסתכל אפילו, היא הרימה את ספלאש וחיבקה אותו, אך למרבה הפתעתה, היא הרגישה שמשהו מחבק אותה בחזרה! היא הפסיקה לחבק את ספלאש והתבוננה בו, ואז לפתע היא צרחה: "ספלאש! יש לך ידיים!"
חלק 6


מילי נבהלה וגם שמחה בזכות מה שפינקי אמרה לה, אבל עמוק בלב היא חשבה: "ואו. ספלאש מתחיל להפוך לפינגווין. אמנם זה יהיה כיף לדעת מה עובר עליו ואיך הוא מרגיש אבל.. הוא כבר לא יהיה אותו דבר. אני אתגעגע אליו בתוך פאפל". מילי וספלאש "המשופר" יצאו לטיול לכיוון המפקדה. בדרך הם עברו ליד המגדלור. פתאום ספלאש עצר. והסתכל לשם במבט מוזר מאוד. "בוא נמשיך ספלאש" אמרה מילי. הם הגיעו למפקדה. גארי אמר: "היי מילי! בניתי את המשגר 3000! רוצה לנסו.." "לא עכשיו גארי!" אמרה מילי. "תראה לספלאש יש ידיים!" "טוב למה ציפית?" אמר גארי. "אמרתי לך, הוא הופך לפינגווין!" "כבר עכשיו?! חשבתי שיהיה לי זמן להפרד ממנו!" אמרה מילי, אך לפני שגארי הספיק לענות לה, הם שמעו את ספלאש מצפצף שוב, הסתכלו עליו, והופתעו לגלות ש – לספלאש יש רגליים!
פרק 7


"ואו! לא ציפיתי שהוא יהפוך לפינגווין בכזאת מהירות! זה לא הגיוני שאתמול היו לו ידיים ואחרי יום גם רגליים! זה אומר שמשהו גורם לו להגיב בצורה כזאת!" אמר גארי. "אם כך, מה זה יכול להיות?" שאלה מילי. "אמרת שהוא אוהב מוזיקה? כנראה שקורה לו עכשיו אותו דבר כמו שקרה לו כשהוא ברח לך. אולי הוא שוב שומע מוזיקה ממרחקים." לפתע, באמת אותה מוזיקה כמו בפעם הקודמת נשמעה ממרחקים! וכמובן, שספלאש שוב רץ אליה! מילי כבר ידעה מאין זה מגיע, לכן היא וגארי רצו אל המגדלור, אבל כשהיא הגיע, ספלאש כבר לא היה שם. היו שם רק 5 נגנים. כמעט כמו מקודם. פינגווין כחול על גיטרה חשמלית ורודה, פינגווין סגול על התופים, פינגווין ירוק על טובה, פינגווין כתום על גיטרה רגילה, ופינגווין אדום עם אוזניות שרוקד. "רק רגע!" אמרה מילי. "הפינגווין האדום הוא לא חלק מהלהקה! הפינגווין האדום הוא ספלאש!"חלק 8

הנגנים סיימו לנגן, ואז ספלאש נרדם. שוב. "בואי, תעזרי לי לסחוב אותו הביתה." אמר גארי. גארי מילי וספלאש הגיעו הביתה ושמו את ספלאש במיטתו למרות שהיא כבר קטנה מידי בשבילו. בבוקר שלמחרת ספלאש התעורר. "מה? איפה אני? איך אני מצליח לדבר בדיוק?!" אמר ספלאש. "בוקר טוב, ספלאש." אמרה מילי. "בוקר טוב מילי.., רגע, את בכלל מבינה מה אני אומר?" "בוודאי!" אמרה מילי. "אתה פינגווין עכשיו! כמוני!" "וואו איזה כיף תמיד רציתי להיות פינגווין! סוף סוף אני יכול לדבר עם פינגווינים! זה ממש אדיר!" אמר ספלאש בהתלהבות. פתאום, ספלאש הגיע ותפס את החגורה שלו בידיים החדשות שלו, ואמר למילי: "טיול! טיול!" מילי ענתה לו: "טיול אפשר אבל עם החגורה? לא נראה לי." "לא עם החגורה? אז איך?" שאל ספלאש. "ברגל כמובן!"

חלק 9"ברגל?" אמר ספלאש. "בסדר גמור!" ספלאש הפינגווין האדום עם אוזניות בלבד רץ במהירות החוצה מהבית. "חכה ספלאש!" צעקה לו מילי. "אתה עירום!" ספלאש רץ בחזרה אל מילי. "עירום? מה זה עירום?" הוא שאל. "זה מישהו שלא לובש שום דבר! לא נהוג להסתובב ככה! חכה פה, אני אביא לך בגדים." מילי הלבישה את ספלאש עם סווטשרט בצבע תכלת ונעלים משובצות אפור לבן. היא הסכימה לו לקחת איתו גם דיסק ו.. כמובן שגם את האוזניות שלו. הם יצאו לטייל ביחד שניהם ואז הם הגיעו לכיכר. ספלאש רץ במהירות לתוך חנות הפאפלים וקפץ לתוך הכלוב שלהם. המוכרת צעקה: "היי סליחה מה אתה חושב שאתה עושה?! צא משם מיד! היי ילדה, את מכירה את הפינגווין הזה?" שאלה המוכרת את מילי. מילי ענתה לה: "אממ.. כן! אני אלך אליו מיד! ספלאש! צא משם עכשיו! מאיפה עלה לך הרעיון המוזר הזה?!" אמרה מילי בכעס. "מה הבעיה בזה?! רק רציתי לומר שלום לניקי הפאפל הכתום שהיה איתי לפני שקנית אותי!" ענה ספלאש למילי. "לא לא ספלאש, אתה לא מבין. אתה פנגווין. אתה לא יכול יותר לדבר עם פאפלים."חלק 10


לאחר התקרית מילי וספלאש חזרו הביתה. כבר 2 בצהריים. "מה עושים עכשיו מילי?" אמר ספלאש. "מה עושים? הולכים לישון צהריים". לישון צהריים?!" אמר ספלאש. "איזה שעמום זה! אני הולך לשחק קצת עם קוקי, בלאקפי וסנווי!" "אתה מוזמן לנסות" אמרה מילי והלכה לישון. ספלאש הגיע לפינת הפאפלים. "היי חבר'ה! מה עושים? חבר'ה? היי! תענו לי! קוקי?! היי תענו לי! הלוווווו! מישהו בבית?!" "הם לא יענו לך!" אמרה מילי שהתעוררה מהצעקות. "הם פאפלים. הם לא אמורים להבין אותך, וגם אתה לא תבין אותם!" "אה באמת..? הבנתי.. טוב לא נורא אפשר להתגבר על זה..." הגיע הערב ומילי וספלאש רצו ללכת לאכול איפשהו. הם הגיעו לפיצרייה ותפסו מקום. המלצר הגיע: "שלום! מה תרצו להזמין?" ענתה לו מילי: "אממ אני רוצה פיצה עם אנשובי ואתה ספלאש?" "אני רוצה חטיפי O" "חטיפי O?" שאל המלצר. "מצטערים אבל אנחנו לא מגישים כאן אוכל של פאפלים. אם אתה רוצה חטיפי O אתה יכול ללכת לחנות הפאפלים שנמצאת לא רחוק מכאן". "אהה תודה אבל הוא יקח פיצה כמוני. עם אנשובי." אמרה מילי. "אוף! נמאס לי מזה כבר!" אמר ספלאש וברח הביתה. מילי רצה אחריו.חלק 11

מילי הגיע הביתה וראתה את ספלאש בוכה. "מה קרה ספלאש?" היא שאלה אותו. "אני רוצה לחזור להיות פאפל! כשאני פינגווין אני לא יכול לצאת לטיול עם חגורה, אני לא יכול לשחק עם החברים שלי, ואני לא יכול לאכול את האוכל האהוב עליי!" "אם זה כלכך חשוב לך, אנחנו נלך מחר בבוקר אל גארי לראות איך אפשר להחזיר אותך." אמרה מילי לספלאש ושניהם הלכו לישון. הבוקר הגיעה וספלאש ומילי הגיעו לגארי. "היי מילי ו.. היי ספלאש! מה הבעיה הפעם?" "הבעיה היא איתי גארי" אמר ספלאש. אני רוצה לחזור להיות פאפל!" ענה לו גארי: "טוב זאת בקשה די גדולה אבל... אני אראה מה נוכל לעשות" לאחר כמה בדיקות גארי חזר אליהם. "טוב אז ככה, בשביל שפאפל שהפך לפינגווין יחזור להיות פאפל, הוא צריך את הפינגווין שהכי אוהב אותו, במקרה הזה זאת את מילי, והפינגווין צריך לעשות בדיוק את מה שגרם לפאפל להפוך לפינגווין. זאת אומרת, שאת צריכה לנגן על ארבעת הכלים שבהם הלהקה ניגנה."


חלק 12

"זה הכל? אני פשוט צריכה לנגן על טובה, גיטרה חשמלית ורודה, גיטרה רגילה ותופים!" אמרה מילי. "כן אבל, יש בעיה אחת." "מה הבעיה גארי?" שאלה מילי. "את צריכה לנגן בכל הכלים ביחד בו זמנית!" "מה? איך? זה אפשרי בכלל?" אמרה מילי. "לא אבל.. למזלך יש לי פה במקרה את ההמצאה שלי – המשכפל 3000! ככה נוכל לשכפל אותך לארבעה פינגווינים בדיוק כמוך. זה יעבוד בטוח!" "טוב אז בוא ננסה את זה" אמרה מילי ונכנסה למכונה. המכונה היתה נראית כמו מסילה של סריקת מזוודות. כנראה בגלל שהיה צריך לסרוק את מבנה הגוף שלה לפני כן. "טוב אז, שלום מילי, שלום גם לך מילי, שלום גם למילי, וכמובן – שלום גם למילי!" אמר גארי בטון מגחך. טוב. אני לא יודע מי מבינכם היא המילי האמיתית, אבל מה שבטוח שבעוד יומיים שהשכפולים יעלמו, נוכל לראות" המיליות הגיעו הביתה. "טוב. זה הזמן ספלאש. מוכן?" "מוכן" ענה ספלאש. מילי מילי מילי ומילי, התחילו לנגן. ספלאש התכווץ אבל, אוי לא. משהו קרה.חלק 13

משהו השתבש. ספלאש אמנם התכווץ לצורה של פאפל, אבל, הפרצוף נשאר אותו דבר! "ספלאש? אתה בסדר? אתה עוד יכול לדבר?" "אני חושב שכן" הוא ענה. "אבל מה שאני בטוח, זה שאני ממש לא רוצה להשאר ככה. מילא פינגווין אבל לא פאפל מכוער!"  "טוב, אז אין ברירה. חייבים לחזור לגארי." אמרה מילי. מילי וספלאש הלכו לכיוון גארי. הם הגיעו וגארי ישב על הכיסא שלו עם הגב אילהם. לאחר כמה שניות הוא הסתובב. "היי מילי! היי
ס-פ-ל-א-ש-!!! ואו! מה לעזאזל קרה לך?!" "אני חושבת שמשהו השתבש בזמן שניגנתי." אמרה מילי. "מה בדיוק יכול להשתבש? רגע, איפה בדיוק את ניגנת?!?!" שאל גארי את
מילי שענתה לו: "בבית שלי, כמובן!" גארי הסתכל על מילי בבהלה ואמר: "או – או"

חלק 14

"מה? מה קרה גארי?" שאלה מילי. "אני חושב ששכחנו פרט קטן. ובגלל זה ההתכווצות שלו השתבשה." ענה לה גארי. "פרט? איזה פרט?" אני חושב שצריך לנגן את זה בדיוק במקום שבו ספלאש שמע את המוזיקה". אמר גארי. נו, אז בואו נלך למגדלור!" אמרה מילי, הם התקרבו ליציאה אבל אז ספלאש צעק: "לא!" "מה קרה ספלאש?  אתה לא רוצה לחזור להיות פאפל?" שאלה מילי. ספלאש ענה לה: "זה לא שאני לא רוצה לחזור להיות פאפל. אני פשוט מתבייש לצאת ככה החוצה." "יש לי רעיון!" אמרה מילי. אני אקח את התיק שלי, ואחביא אותך בתוכו עד שנגיע למגדלור!" "רעיון טוב" אמר ספלאש והם יצאו למגדלור. מילי והכפילות שלה הוציאו כלים והתחילו לנגן ואז...


חלק 15 - פרק אחרון!


כל החדר התמלא בעשן! העשן לאט לאט התחיל להעלם... הם הסתכלו על הבמה וראו את ספלאש. הוא חזר לצורת הפאפל שלו! אבל, הוא התעלף... מילי רצה אל ספלאש, הרימה אותו וצעקה: ספלאש! תתעורר! תגיד משהו!" ספלאש לאט לאט פקח עיניים ואז פתאום הוא אמר: "צוויץ"! "ווהו!" צרחה מילי, "אתה שוב פאפל! גם עם קול של פאפל! איזה כיף שחזרת, ספלאש!" הכפילות של מילי כבר נמסו, ומילי התקרבה עם ספלאש לכיוון הדלת, אך לפני שהספיקה לצאת, גארי תפס אותה בכתפה ואמר לה "רק אל תשכחי מילי, מותר לו לשמוע מוזיקה, אבל לא בכמות מוגזמת. עכשיו לכו ותהנו!" מילי וספלאש הלכו הביתה. כשהם הגיעו. בלאקפי, סנווי וקוקי באו אליו ושיחקו איתו. סלפאש שמח מאי פעם. הכל חזר להיות כרגיל. וספלאש, הוא, פאפל מסוג אחר.108 תגובות:

 1. נ ה ד ר !!!!
  בבקשה תמשיכי את זה זה כל כך מותח!

  השבמחק
 2. למרות שאין עוד 9 קוראים, אני אמשיך את זה :)

  השבמחק
 3. תודה יואו זה ממש מותח :)

  השבמחק
 4. בבקשה תמשיכי את פרק 5
  זה סיפור ממש מותח

  השבמחק
 5. אה לילי הסיפורים שלך ממש ממש יפים ונחמדים אני קורא את כולם

  השבמחק
 6. אני כבר לא יוכל לכקות עד הפרק ה6 תעשי אותו

  השבמחק
 7. אי אפשר לחכות לפרק 6!!!! מכיוון שזה כל כך טוב :)

  השבמחק
 8. לילי תוכלי לעשות את פרק 7 !!!!!!!!!!!

  השבמחק
 9. בבקשה תעשי את פרק 7!! יואו זה כל כך מותח :)

  השבמחק
 10. נחמד.
  סיפור מושקע שתמיד איכשהו את מוצאת המשך יבוא.. חח מקווה שכבר יהיה סיפור מלא ויפה :)
  שלך
  אנונימי

  השבמחק
 11. נו בבקשה תכתבי את פרק 8

  השבמחק
 12. אוף שום קורא לא מצטרף יש רק 10 את יכולה בבקשה להמשיך את פרק 9 בלי 12 קוראים

  השבמחק
 13. אני הקורא ה-12 נא להמשיך!

  השבמחק
 14. יש 13 קוראים פליז תמשיכי!!
  :(

  השבמחק
 15. יפה אני הקורא 14

  השבמחק
 16. תמשיכי את הסיפורר (אני הקוראת ה15) D:

  השבמחק
 17. בבקשה תמשיכי את הסיפור :((

  השבמחק
 18. תמשיכי את הסיפור הוא מותח ומעניין :)!

  השבמחק
 19. יואו זה מותח פליז תמשיכי!!!

  השבמחק
 20. אני הקורא ה-16 ! למה אין המשך ?

  השבמחק
 21. תמשיכווו! :)

  השבמחק
 22. אני הקורא ה-17 ועוד אין המשך !!!!!!!!!!

  השבמחק
 23. תמשייכי אני הקוראת ה18 D:

  השבמחק
  תשובות
  1. אני לא מבינה אין הגעתם למספרים כאלו! יש בסך הכל 13 קוראים!

   מחק
  2. איך את רשומה ועדיין אנונימית?
   (אני אנונימי אחר)

   מחק
 24. איך את יודעת ?

  השבמחק
  תשובות
  1. איך אני יודעת? זה הבלוג שלי אולי וכתוב לי כמה רשומים יש...??

   מחק
 25. נו....
  יש 14 רשומים

  השבמחק
  תשובות
  1. הוא צודק יש 14 ילדים רשומים וגם אני לא מאמין שהם חשבו שיש 18 קוראים בבלוג רק זה מוזר כי לבלוג הזה צריך להיות 50 ויותר

   מחק
 26. כמה יש בנתיים ?

  השבמחק
 27. מתי את ממשיכה את הסיפור?

  השבמחק
 28. יש הרבה יותר מארבע עשרה קוראים! אני כבר בערך הקורא הארבעים ואחת!

  השבמחק
 29. מאיפו כל התמונות?

  השבמחק
 30. יש 16 קוראים עכשיו תמשיכי את הסיפור

  השבמחק
  תשובות
  1. אני חוזרת "נהוג לבקש בבקשה..."
   אני אותה האנונימית מלמאלה

   מחק
  2. כבר מהתחלה מזהים שאת לילי גם אותו סגנון כתיבה

   מחק
  3. אני לא לילי....
   אני אנונימית (:
   אבל כן, יש לנו אותו סגנון כתיבה

   מחק
 31. בבקשה תמשיכי את הסיפור אני הקורא ה-16
  ועוד משהו
  הפרסומת של ההלווין עדיין באתר וגם הסקר מתי כבר תורידי את זה?

  השבמחק
 32. בדקתי ויש 16 משתמשים באתר, אז פליז תמשיכי!

  השבמחק
 33. את יכולה להמשיך ואל תתיחסי אל האלה שאומרים כי הם לא יודעים בוודאות היא פשוט לוחצת ומסתכלת כמה צפיות דף יש הבנתם רק היא יכולה לראות אבל להמשיך בכל מקרה

  השבמחק
 34. מתי את ממשיכה?

  השבמחק
 35. למה את מתעלמת תמיד מכל השאלות וכשאת עונה את עונה כזה לא יפה? :<

  השבמחק
  תשובות
  1. עונה לא יפה? אני מנסה לתת כמה שיותר מענות למאתיים שאלות אבל בסוף יוצא שאני עונה לא יפה?? אתם יודעים מה..? לי יש את הסיבות שלי למה אני לא ממשיכה את הסיפור, אבל בגלל שאני עונה לא יפה, אני ממש לא מחויבת להגיד לכם למה. מי שירצה לדעת שישלח לי שאלה במייל ואני אגיד לו אבל כשאני רואה שרושמים לי תגובה כזאת? אני ממש לא מתכוונת לתת מענה. וכן אני יודעת שהתגובה הספציפית הזאת כתובה לא יפה וכמובן שזה בכוונה.

   מחק
  2. וואו לא ידעתי שילדים יכולים להיות מעצבנים יותר מבבית הספר שלי

   מחק
 36. לא הבנתי, מי מעצבן? אני או הוא??

  השבמחק
 37. אהבי בבקשה תעשו את פרק 14 אני ממש במתך

  השבמחק
  תשובות
  1. יש סיבה למה אני לא ממשיכה כרגע ואני לא אפרסם את זה כאן בגלל שאנשים חושבים את עצמם כאן. אז מי שרוצה לדעת למה שישלח לי מייל ואני אגיד לו.

   מחק
 38. וואו איזה כישרון כתיבה ! את כותבת סיפורים ממש יפה ! אהבתי את הסיפור (: את כותבת כמו סופרת אמיתית

  השבמחק
 39. תעלי את הסיפור צוות פינגויין קלאב מאוד מתוח

  השבמחק
  תשובות
  1. אפילו אידיוט יודע שקלאב פינגון אף פעם לא יכתבו בעיברית

   מחק
  2. אלא אם מישהו ישראלי יציע להם תמורת הרבה כסף שיעשו גם בשפה העברית את קלאב פינגווין.

   מחק
  3. כמו מה מליון דולר

   מחק
  4. אתה מגזים.

   מחק
  5. מגזים?! דיסני קנו אותו ב350 מליון דולר שזה יותר ממיליארד שקלים אז לעצב שפה עולה להם עשרים שלוישים מאה מיליון דולר אז אני לא מ

   מחק
 40. לילי פינגווין אין לי מושג למה את לא ממשיכה ואני לא ממש רוצה לתת את המיל שלי למרות שאני סומך עליך אז אם זה בגלל העלבות למה את מתיחסת לזה בכלל ואם זה לא אז למה את לא אומרת למה

  השבמחק
  תשובות
  1. לא נורא (:
   ככול שממתינים יותר כך ההפתעה משמחת יותר

   מחק
 41. זה עוד המון זמן... לפחות יש תאריך

  השבמחק
  תשובות
  1. מצטערת התכוונתי בסוף חופשת חנוכה, בכל מקרה, העלתי פרק חדש - אחד לפני האחרון!

   מחק
 42. תשובות
  1. שני דברים
   1. אתה מכיר בן בשם לילי?!
   2.אם תהיה ערני יותר תשים לב שרשמתי שאני אמשיך כשיהיו 25 קוראים באתר!

   מחק
 43. וואו 25 זה המון ! בחיים לא היה 25 קוראים ואז מי שכן עוקב אחרי הסיפור לעולם לא ידע את הסוף ! אני מציע לך להוריד את הרף למשהו כמו 20 קוראים זה נשמע הרבה יותר הגיוני מ25 ....

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה על הצעה ״המפתה״ אבל אל תנסה לגרום לי לשנות כי - זה לא יעזור. אם הייתי בודק, היית רואה שבשביל 25 קוראים צריך רק עוד 4! אז אל תנסה לעבוד עליי. אוקיי? יופי. ברגע שיהיו 25 קוראים, הפרק ממשיך. נקודה.

   מחק
 44. תשובות
  1. איך אתם מתייחסים לזה כאילו זה עוד 400 קוראים! כולה עוד 3 זה ממש לא הרבה! אם זה באמת אכפת לכם, אתם תשכנעו ילדים להרשם ואז הפרק יעלה! לרשום לי כאן מלא תגובות כאילו אני לא בסדר, דווקא יגרום לי לרצות להעלות את המספר של הקוראים ולא להוריד! אז די!

   מחק
  2. לא אמרתי לך שאת לא בסדר... התעצבתי שיש רק 22 וזה ממש כמעט :(

   מחק
 45. את כותבת מדהים! P:
  איזה כיף, מחכה שכבר יהיו 25 קוראים חח (:

  השבמחק
  תשובות
  1. אך אני מוסיף את אצמי בתור "קורא".

   מחק
  2. בסרגל שבצד השמאלי של הבלוג, תרד עד למטה ויש שם אפשרות להצטרפות.

   מחק
  3. תודה רבה J;

   מחק
 46. כמה יש בנתיים ?

  השבמחק
 47. אני העשרים וחמש יששששששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  השבמחק
 48. אני העשרים וחמש ישששששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  השבמחק
 49. זה סיפור מאוד מעניין רק תוסיפו את הפרק האחרון

  השבמחק
 50. הסתכלתי וראיתי שיש 25 רשומים באתר.

  השבמחק
 51. מתי תמשיכי את הסיפור ? יש כבר 25 קוראים

  השבמחק
 52. למה עכשיו יש 24?

  השבמחק
 53. בבקשה אל תאיצו בלילי...
  כתיבה לוקחת זמן...

  השבמחק
 54. את כותבת את הפרק ? כי יש כבר 25 רשומים את לא כותבת ? עם את לא כותבת אז למה ? ואם את כן כותבת אז יופי ! (:

  השבמחק
 55. זה ספר מאוד מותח תוכלי לעשות את הפרק הבא

  השבמחק
 56. זה היה ספר מעניין מאוד תודה רבה על הסיפור

  השבמחק
 57. הסוף היה כ''כ צפוי.:(

  השבמחק
 58. סיפור מדהים!
  מחכה לעוד סיפורים (:

  השבמחק
 59. הסיפור הכי מגניב בעולם אני קראתי את כל הסיפור מי שכתב את הסיפור הוא סופר מעולה

  השבמחק

הגיבו את דעתכם כאן! D: